Opinie A&D Homes

Pomagamy naszym klientom zrealizować marzenia o ich mieszkaniu. Oferujemy profesjonalny projekt, kompleksową usługę wykończenia oraz remontu mieszkania lub domu pod klucz. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Działamy z pasją, a naszą pacę doceniło już setki Klientów, co potwierdzają świetne referencje.

Zobacz, co piszą o nas nasi klienci!

E

Ewa Ziembicka

9 miesięcy temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Bez wahania polecam współpracę z firmą A&D. Pełen profesjonalizm i świetny gust. Dzięki temu, że wybrałam tę firmę przez wykończenie swojego mieszkania przeszłam zupełnie bezstresowo. Pani Agnieszka i Pan Darek doskonale doradzili mi w wyborze materiałów i rozwiązań do wnętrz, które są dopasowane do moich potrzeb, budżetu i poczucia estetyki. Dodatkowo całkowicie zajęli się liczeniem zapotrzebowania na materiały i zamawianiem ich, co pozwoliło mi uniknąć trudności z tym związanych. Ekipa remontowa wykonała wszystkie prace bardzo szybko i dokładnie. Nie mam absolutnie żadnych uwag, dodatkowo współpraca była bardzo przyjemna i serdeczna 🙂

A

Anna Ryś

2 miesiące temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej współpracy. Od samego początku odczuliśmy zainteresowanie naszym remontem. Państwo nie tylko wysłuchali nasze oczekiwania, ale również nakierowali nas w sprawie ważnych szczegółów o których nawet nie mieliśmy pojęcia. Pan Krystian, który wykonywał prace remontowe cechował się starannością i zawsze po sobie zostawiał porządek. Na każdym kroku mogliśmy kontaktować się z firmą, pracownicy cechują się wysoką kulturą osobistą, posiadają niezbędną wiedzę na temat wykonywanych usług.
Jako młoda rodzina serdecznie polecamy współpracę z A&D HOMES.

A

Angelika sa

3 tygodnie temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą A&D HOMES. Po jednym spotkaniu z Panią Agnieszką i Panem Dariuszem mieliśmy wybrane wszystkie materiały niezbędne do wykończenia naszego mieszkania. Zajęli się wszystkim kompleksowo od zamówienia potrzebnych materiałów, do wykonania konkretnych prac w mieszkaniu. Wszystkie problemy w trakcie inwestycji były na bieżąco omawiane z Panem Adamem, co zaoszczędziło sporo czasu i nerwów.
Dziękujemy za miłą współpracę 🙂

M

Marek Morawski

3 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Państwo doradzili, wycenili i wykonali. Bez niespodzianek i bez kłopotów. Bardzo dobra komunikacja i wykonanie prac.

K

Karol Konaszynski

6 miesięcy temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Bez wahania polecam A&D Inwest. Współpraca była płynna i profesjonalna, za co jestem szczególnie Państwu Skorackim niezwykle wdzięczny, jako że przez covid-19 większość komunikacji odbywała się wirtualnie, a deweloper miał opóźnienia.
W kwestii wykończenia (kafelki, drzwi, kolor ścian itd) Pan Dariusz i Pani Agnieszka przedstawili swoją koncepcję bazując na naszych ogólnikowych wytycznych i doradzali na każdym kroku – w efekcie mamy bardzo ładnie wykończone mieszkanie przy naprawdę niewielkim nakładzie czasu z naszej strony. Co więcej – pan Dariusz zaproponował inne rozwiązania ścianki w salonie i aranżacji łazienki niż były w naszych planach, co okazało się strzałem w dziesiątkę.
Nie mamy też uwag co do jakości prac, czasu wykonania ani sposobu komunikacji – wszystko przebiegło szybko i gładko.
Podsumowując: pełen profesjonalizm, polecam gorąco!

J

Joanna

7 miesięcy temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy. Zamówione usługi remontowe były wykonane przy zachowaniu 100% jakości wszystkich prac. Do Panów wykonujących remont nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszelkie płytki oraz panele zostały położone równo i estetycznie. Malowanie przebiegło sprawnie, bez komplikacji i opóźnień. Ściany są gładziutkie a sufity wyglądają cudownie – najbardziej podobają mi się delikatne listwy. Kuchnia i łazienka są super! Bardzo starannie i szybko wszystko wykonali z zachowaniem całkowitej czystości. Dodatkowo, dokładnie zajęli się montażem zamówionych mebli. Remont został wykonany w terminie tak, jak było to ustalone. Szczególnie jestem wdzięczna za kompleksowe doradztwo podczas wybrania materiałów i różnych opcji. Pani Agnieszka i Pan Darek wielokrotnie oferowali ciekawe rozwiązania i wykazali się obszernym doświadczeniem. Po zakończeniu remontu wygląd pokojów w całym mieszkaniu jest niesamowity! Firma ma świetne podejście, widać pełen profesjonalizm. Wszystkim serdecznie polecam firmę A&D Inwest. Są najlepsi, a współpraca z nimi to czysta przyjemność! 🙂

A

Artur Janos

7 miesięcy temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Będzie laurka, bo inaczej być nie może. Po zakupie mieszkania we Wrocławiu, naszą najlepszą decyzją było nawiązanie współpracy z firmą AD Invest. Wiele dobrego słyszeliśmy i wyczytaliśmy, ale rzeczywistość przerosła oczekiwania. Jesteśmy osobami spoza Wrocławia i dzięki powierzeniu prac wykończeniowych AD Invest uniknęliśmy całej masy stresu. Nie musieliśmy dojeżdżać, sprawdzać, kontrolować etc. Było to dla nas bardzo ważne. Na pierwszym, bardzo merytorycznym i miłym spotkaniu, na podstawie katalogu, uzgodniliśmy materiały, kolorystykę i różne szczegóły. Sporo rozwiązań zasugerował i podpowiedział p. Darek. Przekazaliśmy klucze i pojechaliśmy na urlop 🙂 Zakup mieszkania, jego wykończenie, to niezmiernie poważny temat, a powyższe brzmi jak sielanka. I w istocie tak było. W trakcie prowadzenia prac cały czas utrzymywaliśmy kontakt i mieliśmy rzetelną informację o ich przebiegu. Był kilkudniowy poślizg z rozpoczęciem robót – wiedzieliśmy o tym. Był problem z otrzymaniem zamówionych drzwi – też otrzymaliśmy informację. Prace oczywiście zostały zakończone w uzgodnionym terminie pomimo utrudnień spowodowanych Covid-19. Do jakości prac nie mielimy zastrzeżeń. Odebraliśmy czyste, wysprzątane mieszkanie z materiałami, które nie zostały wykorzystane (płytki, farby). Nieco przydługawy komentarz, ale napisać „Jesteśmy zadowoleni. Polecamy!” + łapka w górę, to nic nie napisać. Reputacja to rzecz nie do przecenienia i pracuje się na nią latami. Dziękujemy i pozdrawiamy.

D

Damian Kopeć

7 miesięcy temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Muszę przyznać, że usługi remontowe tej firmy są najwyższej jakości. Firma A&D Inwest została mi polecona przez znajomego i nie żałuję, że skorzystałem z jego rady. Zleciłem im wykonanie remontu kuchni, która w tym momencie wygląda rewelacyjnie. Sam znam się trochę na rzeczy i wiem, że wszystkie prace zostały wykonane solidnie i profesjonalnie – a to się bardzo ceni! Pani Agnieszka i Pan Darek są niezwykle mili i mają profesjonalne podejście do remontów. Cechuje ich także kompleksowe doradztwo – miałem problem z dopasowaniem odpowiednich mebli, do położonych płytek. Nawiązanie współpracy z nimi to czysta przyjemność! Rzetelna firma – serdecznie polecam. W przyszłości, gdy będę przeprowadzał remont, z pewnością zgłoszę się do A&D Inwest!

A

Andrzej Pawlicki

7 miesięcy temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Pana Darka cechuje pełen profesjonalizm, bardzo wysoka kultura osobista, znakomite podejście do klienta, rzetelność oraz dotrzymywanie ustalonych terminów. Ponadto Pan Darek oferuje kompleksowe doradztwo, w zakresie doboru materiałów, projektu oraz wykończenia (łącznie ze sprzątaniem końcowym), dzięki czemu proces wykończenia mieszkania, będę wspominał bardzo dobrze.
Polecam współprace, zwłaszcza osobom, które nie maja zbyt dużej ilości czasu, na odwiedzanie sklepów budowlanych i pilnowania ekipy wykończeniowej.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mogę śmiało polecić każdemu kto szuka solidnej firmy do wykończenia swojego M. Z pewnością skorzystałbym z usług Pana Darka ponownie. Pozdrawiam Panie Darku i do zobaczenia.

A

Anna Borzemska-Wiliczkiewicz

11 miesięcy temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Szczerze polecam firmę Ad-Inwest. Własciciele – Państwo Skoraccy to ludzie bardzo kulturalni, słowni, rozumiejący potrzeby klienta. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

A

Ania Nn

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

A&d Invest zajmował się wykończeniem naszego mieszkania. No cóż poszło im świetnie 😁 drzwi, płytki, panele, wszystko zrobione przez prawdziwych fachowców. Kuchnia to spełnienie naszych marzeń a z łazienki najchętniej byśmy nie wychodzili 😜 serdecznie polecamy 😉

M

Mirela Kik

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Firma Pana Dariusza Skorackiego (A&D Inwest) zajmowała się wykończeniem naszego mieszkania w inwestycji Dachbudu. Kontakt z Właścicielami firmy to prawdziwa przyjemność – bardzo profesjonalne doradztwo przy wyborze materiałów do wykończenia, zrozumienie potrzeby i oczekiwań klienta, wysoka dbałość o szczegóły. Wszystkie terminy dotrzymane, szybka reakcja w przypadku zauważonych drobnych nieprawidłowości, żadnych zastrzeżeń do pracy pracowników odpowiedzialnych za realizację remontu.
Bardzo polecam firmę A&D Inwest!

A

Ani Darbinyan

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Znaleźliśmy firmę A&D przez internet na szybko bo mieliśmy kiepskie doświadczenie z inną firmą i musieliśmy kogoś nowego znaleść za krótki czas. A&D był ratunkowy wariant dla nas, szybko ustalaliśmy projekt i kontrakt z Panem Dariuszem, i za 2 miesiąca zaczęli pracować. Jakość pracy i szybkość jest bardzo dobra biorąc pod uwagę że plan naszego mieszkania był nieprosty i dodatkowo my z mężem jesteśmy całkiem uważające na szczegóły. Jedynym problemem była komunikacja z Dariuszem ponieważ on jest bardzo zajęty, czasami byliśmy napięte że coś nie tak pójdzie. Ale w końcu wszystkie sprawy były rozwiązane, i to jest najważniejsze. Dodatkowo, za kilka miesięcy po wykończeniu prac mieliśmy problem z umywalką i miską toaletową i Pan Dariusz dość szybko zgłosił problem do producenta którzy przyjechali do nas.
W summie jesteśmy bardzo zadowoleni firmą A&D i serdecznie polecamy.

K

Kamila Wosiak

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Zakup mieszkania w stanie deweloperskim to duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli nie ma się ani zmysłu projektanckiego, ani nawet pomysłu na urządzenie swojego „M” – jak było w moim przypadku. Od początku kusiło mnie skorzystanie z usług firmy realizującej tzw. wykończenie pod klucz. Porównałam kilka dostępnych ofert, a A&D Inwest s.c. zaproponowało według mnie najciekawszą i najkorzystniejszą pod względem stosunku zakresu prac do ceny. Poza tym, co tu ukrywać, Pan Darek od pierwszego spotkania wzbudził we mnie zaufanie. Intuicja podpowiedziała: „Zaufaj Im” i na szczęście poszłam za jej głosem.

A&D Inwest s.c. uczyniło z moich „łysych” czterech ścian przepięknie i starannie wykończone mieszkanie. Pani Agnieszka i Pan Darek to prawdziwi profesjonaliści. Rzeczywiście mają pasję i talent (plus duże doświadczenie) w aranżacji i realizacji wnętrz, co więcej: potrafią się nią wspaniale dzielić. Jestem wdzięczna za wszystkie udzielone mi wskazówki i sugestie, za wspaniały projekt łazienki, jak i nieocenioną pomoc w wyborze materiałów. Dzięki Nim wszystkie mniejsze i większe decyzje w kwestii wykończenia mojego „M” stały się o wiele łatwiejsze do podjęcia . Do tego teraz widzę, że były w stu procentach trafne.

Firmę polecam także ze względu na kompleksowość usług, za wybór i dedykowanie mi zaufanej i kompetentnej ekipy. Mogłam liczyć na bieżący kontakt i konsultacje, doglądać postępu prac. Panowie wykonali wszystko solidnie i w terminie, dbając o najmniejszy detal. Pan Darek ze swojej strony sprawnie koordynował całość prac.

Duży plus dla A&D Inwest s.c. za niezmiennie życzliwy kontakt i cierpliwość w udzielaniu wyczerpujących odpowiedzi na moje „milion” pytań w trakcie współpracy.

Szczerze polecam usługi firmy: jestem bardzo zadowolona, a mieszkanie naprawdę mnie cieszy i niezmiernie mi się podoba.

M

Magdalena Susik

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Współpraca przy wykończeniu mieszkania przebiegła od początku do końca bardzo dobrze, zaczynając na wstępnych spotkaniach, doradztwie, a kończąc na samym wykończeniu i odbiorze, co biorąc pod uwagę branżę i doświadczenia znajomych czy rodziny jest raczej rzadko spotykane. Zarówno pani Agnieszka jak i pan Darek cechują się niezwykle wysoką kulturą osobistą, a przy tym są bardzo sympatyczni, kontaktowi i nastawieni na jak najlepsze spełnienie oczekiwań klienta. Przy spotkaniach z innymi firmami spotykaliśmy się z bardzo ograniczoną ofertą szczególnie w temacie ilości wizualizacji, poprawek do projektu czy możliwością 'wyjścia’ poza proponowany pakiet, materiały, itp. W przypadku AD Inwest nie był to żaden problem, i mimo naszego początkowego niezdecydowania i częstych zmian cały czas służono nam poradą i sugestiami, o których sami pewnie nawet byśmy nie pomyśleli. Pan Darek pomógł nam także przy odbiorze mieszkania od dewelopera dzięki czemu nie musieliśmy szukać dodatkowych specjalistów. Samo wykończenie również jest na wysokim poziomie, a przy tym byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni terminowością wykończenia. Usługi były kompleksowe i finalny efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania 🙂 Z czystym sumieniem poleciliśmy firmę AD Inwest naszym znajomym tak, jak i polecamy ją Państwu.

M

Michał Bodziński

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

W ubiegłym roku kupiliśmy z żoną nasze pierwsze mieszkanie i nie wiedzieliśmy dokładnie jak je wykończyć. Mieliśmy 1000 wizji i 0 pojęcia jak ułożyć to w całość. Pani Agnieszka i pan Darek wysłuchali nasze pomysły i po kilku dniach przedstawili nam swoją wizję. Trafili prawie w „dziesiątkę” i po drobnych zmianach mieliśmy gotowy projekt mieszkania.
Realizacja poszła bardzo gładko. Cały czas byliśmy w kontakcie z kierownikiem ekipy Radkiem. W mieszkaniu byliśmy często, aby doglądać prace, więc drobiazgi załatwialiśmy na bieżąco. W przyszłym tygodniu się przeprowadzamy i cieszymy się na solidnie wykończone mieszkanie.
Dziękujemy jeszcze raz za świetną robotę i bez wachania polecamy A&D wszystkim zainteresowanym. Ania i Michał

R

Rafał Grabik

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Serdecznie polecam. Remont wykonany terminowo, wszystkie koszta przedstawione z góry. Już pół roku od wykonanych prac, nie mieliśmy potrzeby czegokolwiek reklamować.

A

Artur Dopierała

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Chciałbym pozytywnie zaopiniować firmę A&D Inwest z Wrocławia, która wykonywała u mnie remont mieszkania pod klucz.
Jestem bardzo zadowolony z przebiegu prac, współpracy, doradztwa i przedewszystkim finalnego efektu.
Miałem swoją wizję, zebrane inspiracje, pomysły – firma bardzo dobrze doradzila mi w zakresie doboru materiałów jak i całego projektu tak by wyszedł nowocześnie i ponadczasowo. Efekt końcowy wyszedł lepiej niż się spodziewałem, także smiało jestem w stanie polecić firmę osobom które szukają dobrej ekipy do wykończenia swoich czterech kątów.

Dodam jeszcze, że po przeczytaniu opinii miałem małe wątpliwości, lecz ostatecznie postanowiłem zaufać firmie. Moje mieszkanie wyszło bardzo ładnie dlatego nie mogę się zgodzić z negatywną opinią poniżej. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

A

Anna Tomczak

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Zdecydowaliśmy się na zrobienie naszego nowego mieszkania z tą firmą i nie żałujemy. Polecamy wszystkim chcącym uniknąć godzin spędzonych w marketach budowlanych i użerania się z niefachową ekipą budowlaną.

A

Agnieszka Masłowska

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Z góry ustalona cena i zakres prac. Mieszkanie oddane w terminie. Nie jest to najtańsza opcja zrobienia mieszkania, ale pozwala oszczędzić sporo czasu. Jeśli miałabym robić to ponownie, myślę, że zdecydowałbym się na AD Inwest

S

Sławek Nawrot

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Profesjonalne podejście, przez remont prowadzeni byliśmy za rękę. Terminowe zakończenie prac. Osobom nie mającym czasu oraz pojęcia o pracach wykończeniowych jak najbardziej polecam

K

Kamila Chodkowa

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Profesjonalne podejście, realizacja zgodnie z założonym planem. Całość prac wykonana, mieszkanie oddane na czas. Uzyskaliśmy też kilka cennych podpowiedzi, dzięki czemu całość udało nam się wykończyć nawet nieco taniej niż założyliśmy.

D

Dorota Jarząbek

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Prace przebiegły zgodnie z planem. Profesjonalne doradztwo. Serdecznie polecamy taką formę wykończenia swojego M.

D

Danuta Gzyl

3 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Firma A&D Inwest wykonywała na nasze zlecenie generalny remont mieszkania w kamienicy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu i całej współpracy. Zależało nam na wykonawcy, który będzie w stanie zorganizować remont bez niepotrzebnego angażowania nas i udało się to – dużo szczegółów dotyczących remontu zostało określonych na wstępie, z ustaleniami w trakcie realizacji drogą mailową i telefoniczną też nie było problemów. Dużym plusem jest doradztwo dotyczące materiałów – trafione. Nie mieliśmy zastrzeżeń co do jakości wykonanych prac. Podsumowując – polecam.

A

Adam Dobryłowicz

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Za poleceniem znajomych zdecydowałem się na AD Inwest do wykończenia mojego nowego mieszkania. Odczucia ogólnie bardzo pozytywne. Przez cały remont prowadzą jak za rękę, z góry wiadomo co ile będzie kosztowało. Mieszkanie oddane czyste i schludne, wszystko wykończone zgodnie z założeniami. Po prawie pół roku użytkowania, żadnych uwag.

J

Justyna Dzwończyk

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Realizacja wg. projektu i zgodnie z wcześniej ustaloną wyceną. Prace wykonane solidnie i dość szybko. Jeśli zależy komuś na wykończeniu mieszkania bez konieczności angażowania swojego czasu to z czystym sumieniem polecam

M

Miron Krawczyk

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Ciekawy, pomysłowy projekt. Sprawna realizacja. Całość wykonana szybko i solidnie. Spora oszczędność czasu i nerwów dla ludzi którzy biorą się za wykończenie własnego M.

P

Piotr Polański

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Nie chcąc dublować wpisu podpinam się pod post Magdaleny Susik. Nasze mieszkanie zostało wykończone szybko, profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami. Życzyłbym sobie, by wszystkie firmy podchodziły tak rzetelnie do klientów.

S

Sandra Matyja

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Wykonanie zgodnie z założonym projektem. Mieszkanie oddane do użytku nawet chwilę przed terminem. Firma godna polecenia

P

Piotr Dobracz

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Dobry kontakt i pomoc na każdym etapie wykonywania prac. Mieszkanie wykończone solidnie i szybko.

W

Wojciech Ziemieńczuk

2 lata temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Polecam Firmę do wykończenia mieszkania. Mogłem liczyć na fachowe i gustowne doradztwo oraz kompleksowe i rzetelne wykonanie. Jestem zadowolony i cieszę się ze swojego mieszkania wykończonego przez A&D INWEST.

P

Paweł Dobrzyk

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Polecam! Dokładna wycena, terminowa realizacja, wszystko solidnie zrobione!

P

Piotr Brzęczek

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Serdecznie polecam. Projekt dostosowany do potrzeb, terminowa realizacja.

H

Hania Tomczyk

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Serdecznie polecam. Indywidualne podejście, miła i rzeczowa obsługa.

D

Darek Adamski

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Firma godna polecenia. Szybka i fachowa realizacja.

O

Ola Kozłowska

rok temu

star-rate star-rate star-rate star-rate star-rate

Miła i fachowa obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni